Twój Konsulting

Twój Konsulting

Zajmujemy się wszechstronnym doradztwem personalnym w Poznaniu. Naszym celem jest wspieranie firm oraz ich przyszłych pracowników. Świadczymy usługi z zakresu HR, dbając o najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie naszych klientów – zarówno firm, jak i klientów indywidualnych.

Firmy i instytucje

Doradzamy podczas wyboru pracownika, analizujemy jego CV i list motywacyjny pod kątem najlepszego dopasowania do Twojej organizacji – Ty oszczędzasz czas i pieniądze wydane na nieudaną rekrutację pracownika.

Klienci indywidualni

Pomagamy w napisaniu CV, które spełni wymagania Twojej wymarzonej firmy, przygotowujemy także do rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki naszemu doradztwu dowiesz się, czego możesz się spodziewać, jak się przygotować oraz czego się wystrzegać. Dotyczy to również rozmów w języku angielskim.

Przedstawimy metody oceniania i motywowania Twoich pracowników, dzięki czemu praca będzie wykonana przez nich sprawniej i efektywniej.

Zapraszamy również, jeżeli chcesz zbadać, jak pracują Twoi sprzedawcy!
Sprawdzimy też, jak bardzo Twój klient jest zadowolony z Twoich usług!

Posiadane certyfikaty

  • audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2008,
  • certyfikat kompetencji menedżerskich,
  • certyfikat kompetencji inżynieryjnych,
  • certyfikat „Leaders of Learning” po kursie prowadzonym przez Uniwersytet Harvarda (USA),
  • certyfikat ukończenia kursu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • certyfikat doradcy dietetycznego.

Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu kompleksowo pomagamy klientom indywidualnym oraz firmom w Poznaniu. Consulting to nasz żywioł – gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, szeroki wybór kursów oraz szkoleń, a także rzetelną pracę, która przełoży się na wymierne korzyści!

Właścicielka firmy

Karolina Kowalewska zajmuje się wszechstronnym doradztwem personalnym w Poznaniu. Ukończyła dwie poznańskie uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Politechnikę Poznańską. Wiedza wyniesiona ze studiów stanowi jednak tylko podstawę dla jej kariery. Stale powiększa swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie za pomocą kursów i szkoleń.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą indywidualną, usługami dla firm lub do kontaktu – dowiedz się więcej pod adresem e-mail: lub numerem: 602-471-137. Zapraszam do kontaktu całą dobę!